Odkryj zapierający dech półwysep Chalkidiki.....

z jego krystalicznym morzem i złotymi,piaszczystymi plażami!

WITAMY W FOKEA APARTMENTS

Mamy przyjemność powitać Państwa,gwarantując jednocześnie udany pobyt w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Grecji.Nasz wyjątkowy apartament jest położony w malowniczej miejscowości Nea Fokea,na pólwyspie Chalkidiki w północnej Grecji. Lokalizacja apartamentu znajduje się w odległości 60 metrów od uroczej,prywatnej plaży,jak również w niewielkim odstępie od plaży publicznej,lokalnych tawern i restauracji. Nasza willa jest chroniona systemem bezpieczeństwa najnowszej technologii. Apartament zapewni Państwu pełną prywatność,z bezpośrednim dostępem do plaży,gwarantując unikalne wakacje. Półwysep Chalkidiki z jego krystalicznie czystym morzem,piaszczystymi plażami,zatoczkami,wysepkami i wyjatkowo zielonymi krajobrazami sprawia,ze Wasz pobyt stanie się wakacjami marzeń.

CENY WYNAJMU dla maksimum 6-ciu osób:    01 październik - 31 maj: 450 € / tydzień


    01 czerwiec - 30 czerwiec: 600 € / tydzień


    01 lipiec - 31 sierpień: 700 € / tydzień


    01 wrześień - 30 wrześień: 600 € / tydzień


* Ceny nie zawierają podatku

** Warunkiem rezerwacji jest wpłata 30% wartości pobytu.

*** W przypadku rezygnacji kwota wpłacona na poczet rezerwacji nie podlega zwrotowi.

JAK DOSTAĆ SIĘ DO NASZEGO APARTAMENTU W NEA FOKEA


SAMOLOTEM:

Krajowy port lotniczy "Macedonia" w Salonikach jest połączony codziennymi,regularnymi lotami z największymi miastami w Grecji i Europie.Taksówka lub autobus zabiorą Cię do Dworca Autobusowego "Chalkidiki" w Salonikach,skąd dotrzesz do wybranego,docelowego miejsca na półwyspie.Nea Fokea znajduje się w odleglości około 55 km (45 min ) od lotniska w Salonikach.


AUTOBUSEM:

Wszystkie miejscowości i plaże półwyspu są połączone linią autokarową z Salonikami.Autobusy kursują codziennie,wielokrotnie przez cały rok.


SAMOCHODEM:

Autostradą Egnatia Odos przecinającą Grecję od zachodniego brzegu z Włochami,aż do jej wschodnich granic z Turcją.Ta nowoczesna autostrada posiada wszelkie,międzynarodowe standardy.Łączy się z obwodnicą w Salonikach,która prowadzi w kierunku Chalkidiki do Nea Fokea.


Dla gości przybywających samolotem,istnieje możliwość transferu z/do lotniska w Salonikach.Kontakt

PLAŻE

Półwysep Chalkidiki może się poszczycić fantastyczną,550 kilometrowa linią brzegową...

PLAŻE

Półwysep Chalkidiki może się poszczycić fantastyczną,550 kilometrowa linią brzegową.Wybrzeże oferuje tysiące przeróżnych miejsc,które obfitują w niekończace sie złote,piaszczyste lub kamieniste plaże.Wszystkie z krystalicznie czystym morzem,w otoczeniu soczyście zielonych,rozległych lasów piniowych.Błękitne flagi,przyznawane Chalkidiki każdego roku za czystość morza i plaż,sa jak najbardziej zasłużone.

NEA FOKEA

Piękna nadmorska miejscowość Fokea,z malowniczym małym portem, piękną plażą...

NEA FOKEA

Piękna nadmorska miejscowość Fokea,z malowniczym małym portem, piękną plażą,czystym morzem oraz bizantyjskim symbolem-wieżą Św.Pawła (1407) Po wschodniej stronie Nea Fokea leży "Agiasma" źródło apostoła Pawła,z podziemnym korytarzem około 20 metrów długości, który został wykuty w naturalnej skale.

SALONIKI

Nowoczesne,kosmopolityczne,europejskie miasto.Największe centrum kultury i gospodarki na Bałkanach...

SALONIKI

Nowoczesne,kosmopolityczne,europejskie miasto.Największe centrum kultury i gospodarki na Bałkanach. Miejsce skrzyżowania cywilizacji Wschodu z Zachodem,gdzie mieszają sie kultury i religie. Grecka gastronomia,festiwale, miejsca dziedzictwa światowej klasy i zakupy, to tylko niektóre z rzeczy, których moga doświadczyć goście w Salonikach.

WATERLAND

Waterland jest jednym z największych aqua parków w Grecji...

WATERLAND

Waterland jest jednym z największych aqua parków w Grecji.Baseny,zjeżdzalnie,hydromasażę,szalone rzeki i fontanny zaspokoją małych i dużych wielbicieli atrakcji wodnych.Waterland jest usytułowany na południowo-wschodnich obrzeżach Salonik,po drodze na Chalkidiki.

JASKINIA PETRALONA

Jaskinia Petralona jest jedną z najbardziej imponujących jaskiń w Europie...

JASKINIA PETRALONA

Jaskinia Petralona jest jedną z najbardziej imponujących jaskiń w Europie.Znaleziska z jaskini,są dowodem na to,że obszar półwyspu był zamieszkiwany od czasów epoki kamiennej.Najważniejszym z nich jest ludzka czaszka "Archanthropus", która jest powszechnie uważana za 700,000 letnią,a tym samym należącą do najstarszych na terenie Europy.Wizyta w jaskini to spacer labiryntem z imponujących stalagmitów i stalaktytów.Można również odwiedzić muzeum,z duża liczba skamieniałych okazów na wystawie.

REPUBLIKA MNICHÓW GÓRY ATHOS

Kolebka prawosławia,siedziba dwudziestu zabytkowych klasztorów z X-go wieku...

REPUBLIKA MNICHÓW GÓRY ATHOS

Kolebka prawosławia,siedziba dwudziestu zabytkowych klasztorów z X-go wieku.Według dawnych zwyczajów i praw,góra Athos stanowi autonomiczne terytorium państwa greckiego. Zabrania się wstepu kobietom i dzieciom,ale turyści mogą podziwiać Świeta Góre podczas rejsu z pokładu wycieczkowego statku.